Lista câștigători
”DISTRACȚIE ÎN ORICE FORMĂ 2021”

MARELE PREMIU: 50.000 Lei românești/RON (01.04.2021 - 31.07.2021, acordat prin tragere la sorti, la finalul campaniei

DATA NUME, PRENUME CÂȘTIGĂTOR
28.07.2021 TUDUREANU SORIN

PREMII ORARE: 500 Lei românești/RON (exclusiv în perioada 01.04.2021 – 15.06.2021, în intervalul orar 10:00-20:00)

DATA NUME, PRENUME CÂȘTIGĂTOR
2021-04-01, 10:00:01 - 11:00:00 ROMEDEA MIHAELA
2021-04-01, 11:00:01 - 12:00:00 BALACI LARISA GEORGIANA
2021-04-01, 12:00:01 - 13:00:00 VASILE VANESSA IOANA
2021-04-01, 13:00:01 - 14:00:00 TURCANU CRISTINA
2021-04-01, 14:00:01 - 15:00:00 CORSEI ALIN CATALIN
2021-04-01, 15:00:01 - 16:00:00 VARGA SOFRON-COSMIN
2021-04-01, 16:00:01 - 17:00:00 PAUN CRISTIAN
2021-04-01, 17:00:01 - 18:00:00 BULIN ANDREI VALENTIN
2021-04-01, 18:00:01 - 19:00:00 NITA GABRIELA
2021-04-01, 19:00:01 - 20:00:00 APOSTOLESCU JENICA
2021-04-02, 10:00:01 - 11:00:00 MOLDOVAN MARIUS CATALIN
2021-04-02, 11:00:01 - 12:00:00 BOCA ROXANA ALEXANDRA
2021-04-02, 12:00:01 - 13:00:00 CIOBANU MARINELA
2021-04-02, 13:00:01 - 14:00:00 GAMAN AMALIA NICOLETA
2021-04-02, 14:00:01 - 15:00:00 COSTEAN LARISA LUMINITA
2021-04-02, 15:00:01 - 16:00:00 CISMARU ALEXANDRA MIHAELA
2021-04-02, 16:00:01 - 17:00:00 MATEI BOGDAN ADRIAN
2021-04-02, 17:00:01 - 18:00:00 PESCARU ALEXANDRU MARIAN
2021-04-02, 18:00:01 - 19:00:00 STERIOIU ALINA GEORGETA
2021-04-02, 19:00:01 - 20:00:00 BUDA LINA
2021-04-03, 10:00:01 - 11:00:00 POP MARIOARA LUCIA
2021-04-03, 11:00:01 - 12:00:00 NITU OVIDIU MARIAN
2021-04-03, 12:00:01 - 13:00:00 MOCANU ILEANA CRISTINA
2021-04-03, 13:00:01 - 14:00:00 MIRCESCU OANA
2021-04-03, 14:00:01 - 15:00:00 MARINESCU STEFAN
2021-04-03, 15:00:01 - 16:00:00 RICEAN SIMONA
2021-04-03, 16:00:01 - 17:00:00 ENACHE ALEXANDRA ROXANA
2021-04-03, 17:00:01 - 18:00:00 ANDRIESCU MIHAELA ANDREEA
2021-04-03, 18:00:01 - 19:00:00 MARIN GEORGE
2021-04-03, 19:00:01 - 20:00:00 RUSE ANDREEA VALENTINA
2021-04-04, 10:00:01 - 11:00:00 BRANESCU MARIANA MARGARETA
2021-04-04, 11:00:01 - 12:00:00 POPESCU IONUT RAFAEL
2021-04-04, 12:00:01 - 13:00:00 CINDEA CATALIN
2021-04-04, 13:00:01 - 14:00:00 APOSTOL RALUCA
2021-04-04, 14:00:01 - 15:00:00 TETOIANU GEORGIANA
2021-04-04, 15:00:01 - 16:00:00 DOHANGIE BOGDAN
2021-04-04, 16:00:01 - 17:00:00 CIOCILTEANU RAZVAN DANUT
2021-04-04, 17:00:01 - 18:00:00 ULMEANU RAMONA
2021-04-04, 18:00:01 - 19:00:00 STOICA PAVEL ALEXANDRU
2021-04-04, 19:00:01 - 20:00:00 CULICEANU ALEXANDRA
2021-04-05, 10:00:01 - 11:00:00 TROI ELENA ALINA
2021-04-05, 11:00:01 - 12:00:00 CORSEI LILIANA
2021-04-05, 12:00:01 - 13:00:00 CHIRIAC ANA-MARIA
2021-04-05, 13:00:01 - 14:00:00 MOLDOVAN DANIEL
2021-04-05, 14:00:01 - 15:00:00 CARNU VLAD TIBERIU
2021-04-05, 15:00:01 - 16:00:00 CUMPANA STEFAN NICOLAE
2021-04-05, 16:00:01 - 17:00:00 CUMPANA STEFAN NICOLAE
2021-04-05, 17:00:01 - 18:00:00 VELCEA CATALIN
2021-04-05, 18:00:01 - 19:00:00 DASCALESCU ROXANA
2021-04-05, 19:00:01 - 20:00:00 COCHIOR MARIUS
2021-04-06, 10:00:01 - 11:00:00 LUCIAN CRINA CLAUDIA
2021-04-06, 11:00:01 - 12:00:00 BALINT VIORICA
2021-04-06, 12:00:01 - 13:00:00 STOIAN ANDREEA MADALINA
2021-04-06, 13:00:01 - 14:00:00 COSTEAN LARISA LUMINITA
2021-04-06, 14:00:01 - 15:00:00 MARIN FLORINA
2021-04-06, 15:00:01 - 16:00:00 GOSEA ION
2021-04-06, 16:00:01 - 17:00:00 POPESCU CLAUDIU MIHAI
2021-04-06, 17:00:01 - 18:00:00 CUCULICI MIHAI
2021-04-06, 18:00:01 - 19:00:00 COSTE PETRU-CRISTIAN
2021-04-06, 19:00:01 - 20:00:00 MOLOCI OVIDIU
2021-04-07, 10:00:01 - 11:00:00 MANOLE DANIELA ADELINA
2021-04-07, 11:00:01 - 12:00:00 CHESCU ION
2021-04-07, 12:00:01 - 13:00:00 NODIS ADRIAN VASILE
2021-04-07, 13:00:01 - 14:00:00 PIRGHIA GEORGIAN ALEXANDRU
2021-04-07, 14:00:01 - 15:00:00 MARGINEAN MIHAELA CRISTINA
2021-04-07, 15:00:01 - 16:00:00 GAVRILA MIHAIELA GABRIELA
2021-04-07, 16:00:01 - 17:00:00 BABEANU IULIANA GEORGIANA
2021-04-07, 17:00:01 - 18:00:00 MIHAILA ANDREEA
2021-04-07, 18:00:01 - 19:00:00 ROSCA IULIANA GEORGIANA
2021-04-07, 19:00:01 - 20:00:00 CUDLA IOANA RALUCA
2021-04-08, 10:00:01 - 11:00:00 PATRASCU VALERICA
2021-04-08, 11:00:01 - 12:00:00 POSTELNICU MARIANA
2021-04-08, 12:00:01 - 13:00:00 LUPU FLORIN COSMIN
2021-04-08, 13:00:01 - 14:00:00 POPA GIORGIANA
2021-04-08, 14:00:01 - 15:00:00 RADU GEORGIANA
2021-04-08, 15:00:01 - 16:00:00 ONICA ANA-MARIA
2021-04-08, 16:00:01 - 17:00:00 TURCIN EMANUEL GABRIEL
2021-04-08, 17:00:01 - 18:00:00 STOICA ANA-MARIA DORINA
2021-04-08, 18:00:01 - 19:00:00 CUPFFER MIHAI IULIAN
2021-04-08, 19:00:01 - 20:00:00 HORNOIU DIANA STELA
2021-04-09, 10:00:01 - 11:00:00 APALAGHIEI ANCUTA
2021-04-09, 11:00:01 - 12:00:00 ZDROBAU TATIANA
2021-04-09, 12:00:01 - 13:00:00 NICORESCU DAN NICOLAE
2021-04-09, 13:00:01 - 14:00:00 VASC ADRIANA
2021-04-09, 14:00:01 - 15:00:00 BANDU DANIELA
2021-04-09, 15:00:01 - 16:00:00 ENE DANIELA MIHAELA
2021-04-09, 16:00:01 - 17:00:00 DINU MIHAELA
2021-04-09, 17:00:01 - 18:00:00 CIRTITA VIOREL CLAUDIU
2021-04-09, 18:00:01 - 19:00:00 BOKOR-GOTHER ANGELA
2021-04-09, 19:00:01 - 20:00:00 CANA MIHAELA POLIXENIA
2021-04-10, 10:00:01 - 11:00:00 TUTA DENIS OCTAVIAN
2021-04-10, 11:00:01 - 12:00:00 BOTOGAN ANA-MARIA
2021-04-10, 12:00:01 - 13:00:00 ZAHARIE ANA
2021-04-10, 13:00:01 - 14:00:00 DUDUMAN LUISA STEFANIA
2021-04-10, 14:00:01 - 15:00:00 ILYES PAUL
2021-04-10, 15:00:01 - 16:00:00 BOROSAN LOREDANA
2021-04-10, 16:00:01 - 17:00:00 CIUPE SAMUEL-AUREL
2021-04-10, 17:00:01 - 18:00:00 BUGA PARFENE ADRIAN
2021-04-10, 18:00:01 - 19:00:00 GAVRILA MARIAN COSTINEL
2021-04-10, 19:00:01 - 20:00:00 VLAD MIHAELA ALINA
2021-04-11, 10:00:01 - 11:00:00 POPA CARMEN RAMONA
2021-04-11, 11:00:01 - 12:00:00 RUSU MARIA VIORICA
2021-04-11, 12:00:01 - 13:00:00 STOENESCU SIMONA
2021-04-11, 13:00:01 - 14:00:00 SUCIU ADRIAN MARIUS
2021-04-11, 14:00:01 - 15:00:00 ORATOVSKI ANCA
2021-04-11, 15:00:01 - 16:00:00 MARIN GEORGE
2021-04-11, 16:00:01 - 17:00:00 IUSAN CRISTINA MARIANA
2021-04-11, 17:00:01 - 18:00:00 MORCOV IOANA RAMONA
2021-04-11, 18:00:01 - 19:00:00 PANDELESCU GABRIELA ANDREEA
2021-04-11, 19:00:01 - 20:00:00 SAS SEBASTIAN RADU
2021-04-12, 10:00:01 - 11:00:00 CONSTANTIN IOANA
2021-04-12, 11:00:01 - 12:00:00 ANDREI LAURENTIU
2021-04-12, 12:00:01 - 13:00:00 CRISAN CORNEL-NICOLAE
2021-04-12, 13:00:01 - 14:00:00 SERBAN GEORGE VALENTIN
2021-04-12, 14:00:01 - 15:00:00 ANDREI GABRIEL MIRCEA
2021-04-12, 15:00:01 - 16:00:00 UNGUREANU GABRIEL
2021-04-12, 16:00:01 - 17:00:00 ALBU EMANUEL ANDREI
2021-04-12, 17:00:01 - 18:00:00 TEODORESCU VALERIA ANDREEA
2021-04-12, 18:00:01 - 19:00:00 LUNGU MADALIN
2021-04-12, 19:00:01 - 20:00:00 NABOIU OANA ROXANA
2021-04-13, 10:00:01 - 11:00:00 MADARAS MONIKA
2021-04-13, 11:00:01 - 12:00:00 NICOLAEVA OLGA
2021-04-13, 12:00:01 - 13:00:00 CRISTIAN MIHAELA
2021-04-13, 13:00:01 - 14:00:00 BRASOAVA CONSTANTIN
2021-04-13, 14:00:01 - 15:00:00 BALAN AUREL
2021-04-13, 15:00:01 - 16:00:00 PREDA STELIANA
2021-04-13, 16:00:01 - 17:00:00 COMAN FLOAREA
2021-04-13, 17:00:01 - 18:00:00 SERPEDIN VIOLETA
2021-04-13, 18:00:01 - 19:00:00 TUTUMAN DOINA GABRIELA
2021-04-13, 19:00:01 - 20:00:00 IORDACHE MIHAELA
2021-04-14, 10:00:01 - 11:00:00 HULUTA ANDRA-BIANCA
2021-04-14, 11:00:01 - 12:00:00 POPA GEORGE
2021-04-14, 12:00:01 - 13:00:00 BARBONI CRISTINA MARIA
2021-04-14, 13:00:01 - 14:00:00 POPA RODICA
2021-04-14, 14:00:01 - 15:00:00 TUSSINGER KLARA-NATALIA
2021-04-14, 15:00:01 - 16:00:00 BARBU ADRIAN IONUT
2021-04-14, 16:00:01 - 17:00:00 CIRTOJANU ANDREEA-IOANA
2021-04-14, 17:00:01 - 18:00:00 VLADICA IOANA-ROXANA
2021-04-14, 18:00:01 - 19:00:00 PETREA SIMONA-ELENA
2021-04-14, 19:00:01 - 20:00:00 GHERMAN MIRCEA
2021-04-15, 10:00:01 - 11:00:00 MUSTEATA CRISTI
2021-04-15, 11:00:01 - 12:00:00 AILIESEI BOGDAN
2021-04-15, 12:00:01 - 13:00:00 SIMON MELINDA TUNDE
2021-04-15, 13:00:01 - 14:00:00 SANDU MARIA ROXANA
2021-04-15, 14:00:01 - 15:00:00 CSIKI ZITA
2021-04-15, 15:00:01 - 16:00:00 TOADER IONICA
2021-04-15, 16:00:01 - 17:00:00 ANUT BRAZOVAN LARISA CRISTINA
2021-04-15, 17:00:01 - 18:00:00 PATROI SEBASTIAN OCTAVIAN
2021-04-15, 18:00:01 - 19:00:00 FRENTI ADRIAN IOAN
2021-04-15, 19:00:01 - 20:00:00 JURCA CRISTINA MAGDALENA
2021-04-16, 10:00:01 - 11:00:00 TOLAN ADELIN SILVAN
2021-04-16, 11:00:01 - 12:00:00 TUDOR FLORIAN CRISTIAN
2021-04-16, 12:00:01 - 13:00:00 CRASUC IONELA
2021-04-16, 13:00:01 - 14:00:00 GAVRILA MARIA
2021-04-16, 14:00:01 - 15:00:00 CATARAGA ANA
2021-04-16, 15:00:01 - 16:00:00 DULEA DANIEL
2021-04-16, 16:00:01 - 17:00:00 DUMITRU MARIAN
2021-04-16, 17:00:01 - 18:00:00 VLAD BOGDAN
2021-04-16, 18:00:01 - 19:00:00 GURBAN RUBEN
2021-04-16, 19:00:01 - 20:00:00 OPRISAN FLORENTINA
2021-04-17, 10:00:01 - 11:00:00 RAPEANU FLOREA
2021-04-17, 11:00:01 - 12:00:00 FAZEKAS EVA CRISTINA
2021-04-17, 12:00:01 - 13:00:00 PINTEA GEORGIANA
2021-04-17, 13:00:01 - 14:00:00 POP SABINA
2021-04-17, 14:00:01 - 15:00:00 CARAGEA CONSUELA-CODRUTA
2021-04-17, 15:00:01 - 16:00:00 ANITAS VLADUT-FLORIN
2021-04-17, 16:00:01 - 17:00:00 BURCEA RAMONA FLORENTINA
2021-04-17, 17:00:01 - 18:00:00 CHIRESCU LARISA GEORGIANA
2021-04-17, 18:00:01 - 19:00:00 LUCA NICOLETA CARMEN
2021-04-17, 19:00:01 - 20:00:00 MISCA ALEXANDRU STEFAN
2021-04-18, 10:00:01 - 11:00:00 DOBINDA CATALINA ALINA ELENA
2021-04-18, 11:00:01 - 12:00:00 BALINT ADRIANA SILVIA
2021-04-18, 12:00:01 - 13:00:00 BENTE FLORIN RICHARD
2021-04-18, 13:00:01 - 14:00:00 BERECZ ALMIDA KINGA
2021-04-18, 14:00:01 - 15:00:00 TIRU LUMINITA VASILICA
2021-04-18, 15:00:01 - 16:00:00 CIUREA LAURENTIU-IONUT
2021-04-18, 16:00:01 - 17:00:00 MAZILU MARIA
2021-04-18, 17:00:01 - 18:00:00 SIRBU GABRIEL
2021-04-18, 18:00:01 - 19:00:00 ARCANU ROXANA ANDREEA
2021-04-18, 19:00:01 - 20:00:00 TENESCU VLAD
2021-04-19, 10:00:01 - 11:00:00 MIHALACHE MIHAELA
2021-04-19, 11:00:01 - 12:00:00 PISTRUI EMILIA
2021-04-19, 12:00:01 - 13:00:00 DIACONEASA ANA
2021-04-19, 13:00:01 - 14:00:00 BUDUCA CRISTINA
2021-04-19, 14:00:01 - 15:00:00 POANE ANGELA DENISA
2021-04-19, 15:00:01 - 16:00:00 NEAGU MARIUS VASILE
2021-04-19, 16:00:01 - 17:00:00 MIHAILESCU MARIAN ADRIAN
2021-04-19, 17:00:01 - 18:00:00 KIRILA ADRIANA
2021-04-19, 18:00:01 - 19:00:00 MARINESCU STEFAN
2021-04-19, 19:00:01 - 20:00:00 PREDA LAURA ELENA
2021-04-20, 10:00:01 - 11:00:00 TIBREA DANIELA
2021-04-20, 11:00:01 - 12:00:00 GHINEA MIRELA MADALINA
2021-04-20, 12:00:01 - 13:00:00 ENE MONICA OANA
2021-04-20, 13:00:01 - 14:00:00 RADUCANU RALUCA-MARIANA
2021-04-20, 14:00:01 - 15:00:00 MIHAI ILEANA
2021-04-20, 15:00:01 - 16:00:00 SIPOS ISTVAN-VALENTIN
2021-04-20, 16:00:01 - 17:00:00 GOGAN LOREDANA VALENTINA
2021-04-20, 17:00:01 - 18:00:00 OLARU BRIGITTA
2021-04-20, 18:00:01 - 19:00:00 BENEDEK ARPAD-ANDRAS
2021-04-20, 19:00:01 - 20:00:00 STRAIN JOSIF
2021-04-21, 10:00:01 - 11:00:00 CHIRU MIHAELA
2021-04-21, 11:00:01 - 12:00:00 BUCESCHI RODICA
2021-04-21, 12:00:01 - 13:00:00 RADUIANU AURELIA
2021-04-21, 13:00:01 - 14:00:00 IUSAN NICU MARIUS
2021-04-21, 14:00:01 - 15:00:00 CRETU VASILE LUCIAN
2021-04-21, 15:00:01 - 16:00:00 MOCANU LUMINITA NICOLETA
2021-04-21, 16:00:01 - 17:00:00 HRAPSA NAOMI
2021-04-21, 17:00:01 - 18:00:00 AL-BADI BEATRICE ELISS
2021-04-21, 18:00:01 - 19:00:00 MUSTATEA MARIA MADALINA
2021-04-21, 19:00:01 - 20:00:00 DIMIAN MARIANA
2021-04-22, 10:00:01 - 11:00:00 SANDACHE EUGENIA
2021-04-22, 11:00:01 - 12:00:00 GHERGHEL ALEXANDRU AURELIAN
2021-04-22, 12:00:01 - 13:00:00 TIGAN FLORINA ELENA
2021-04-22, 13:00:01 - 14:00:00 CRIVETEANU MARIA MIHAELA
2021-04-22, 14:00:01 - 15:00:00 COMSA CATALINA-GEORGIANA
2021-04-22, 15:00:01 - 16:00:00 SAVA CRISTIAN OLIVER
2021-04-22, 16:00:01 - 17:00:00 MARUS IONUT
2021-04-22, 17:00:01 - 18:00:00 BERES ANDREEA
2021-04-22, 18:00:01 - 19:00:00 LEOCA CRISTINA
2021-04-22, 19:00:01 - 20:00:00 PAL ANDREEA VIRGINIA
2021-04-23, 10:00:01 - 11:00:00 ARCHIR MARIUS PETRICA
2021-04-23, 11:00:01 - 12:00:00 PEPINE ELENA LORENA
2021-04-23, 12:00:01 - 13:00:00 CONDURAT OANA TEODORA
2021-04-23, 13:00:01 - 14:00:00 BIRSAN CLAUDIU
2021-04-23, 14:00:01 - 15:00:00 KUI PETER
2021-04-23, 15:00:01 - 16:00:00 PRODEA OVIDIU IOAN
2021-04-23, 16:00:01 - 17:00:00 GINGEOVEANU ILEANA ELISABETA
2021-04-23, 17:00:01 - 18:00:00 BARAC CRISTIAN FLORIN
2021-04-23, 18:00:01 - 19:00:00 ANDREI STEFAN
2021-04-23, 19:00:01 - 20:00:00 PRODAN MIRCEA FLORIN
2021-04-24, 10:00:01 - 11:00:00 JACOTA ANDREEA
2021-04-24, 11:00:01 - 12:00:00 FRATILA CONSTANTIN
2021-04-24, 12:00:01 - 13:00:00 SUTO-GYURI IOSIF
2021-04-24, 13:00:01 - 14:00:00 SIMO IMRE GEZA
2021-04-24, 14:00:01 - 15:00:00 TANASE EMIL
2021-04-24, 15:00:01 - 16:00:00 IONESCU ANDREEA MARIA
2021-04-24, 16:00:01 - 17:00:00 MARINESCU VIOLETA
2021-04-24, 17:00:01 - 18:00:00 ACASANDREI GEORGIANA
2021-04-24, 18:00:01 - 19:00:00 DASCALITEI ADRIANA MARIA
2021-04-24, 19:00:01 - 20:00:00 STEFAN MADALINA ELENA
2021-04-25, 10:00:01 - 11:00:00 VICOL VERGINICA
2021-04-25, 11:00:01 - 12:00:00 DIACONEASA NICOLAE
2021-04-25, 12:00:01 - 13:00:00 TERPEZAN-TABARA GHEORGHE
2021-04-25, 13:00:01 - 14:00:00 CRACIUNESCU ALINA ALEXANDRA
2021-04-25, 14:00:01 - 15:00:00 DULCA MARIUS ADRIAN
2021-04-25, 15:00:01 - 16:00:00 PELIN ROXANA MARIA
2021-04-25, 16:00:01 - 17:00:00 CIOCOTISAN BIANCA MARIA
2021-04-25, 17:00:01 - 18:00:00 SZAVULY ELISABETA
2021-04-25, 18:00:01 - 19:00:00 CIOLPAN CIPRIAN
2021-04-25, 19:00:01 - 20:00:00 STAN ALINA MARIA
2021-04-26, 10:00:01 - 11:00:00 PAVAL IONUT CIPRIAN
2021-04-26, 11:00:01 - 12:00:00 JERDEL ELENA LOREDANA
2021-04-26, 12:00:01 - 13:00:00 TURCU IRINA STEFANICA
2021-04-26, 13:00:01 - 14:00:00 COSARCA-TOPOLICEANU LUCIA
2021-04-26, 14:00:01 - 15:00:00 DRAGOMIR ELENA NICOLETA
2021-04-26, 15:00:01 - 16:00:00 CIRES ALINA GEORGIANA
2021-04-26, 16:00:01 - 17:00:00 SOARE DANA EMANUELA
2021-04-26, 17:00:01 - 18:00:00 MATEI ANCUTA-GEORGIANA
2021-04-26, 18:00:01 - 19:00:00 PRESCURA GABRIELA-NARCISA
2021-04-26, 19:00:01 - 20:00:00 IORGA ROMICA LUCIAN
2021-04-27, 10:00:01 - 11:00:00 RADU SIMONA RALUCA
2021-04-27, 11:00:01 - 12:00:00 TOMUTA ALIN GHEORGHE
2021-04-27, 12:00:01 - 13:00:00 TAT MADALINA-IULIA
2021-04-27, 13:00:01 - 14:00:00 CARP IOANA CRISTINA
2021-04-27, 14:00:01 - 15:00:00 TANASA LARISA IONELA
2021-04-27, 15:00:01 - 16:00:00 SCAUNAS MARIAN
2021-04-27, 16:00:01 - 17:00:00 DUMITRU IONUT MARIUS
2021-04-27, 17:00:01 - 18:00:00 POPA CORNEL
2021-04-27, 18:00:01 - 19:00:00 AVRAM RAZVAN ANDREI
2021-04-27, 19:00:01 - 20:00:00 GHITESCU MIHAITA GABRIEL
2021-04-28, 10:00:01 - 11:00:00 PAPA IOANA LUCIA
2021-04-28, 11:00:01 - 12:00:00 TOADER GABI MIRELA
2021-04-28, 12:00:01 - 13:00:00 DANCIU MIRCEA SORIN
2021-04-28, 13:00:01 - 14:00:00 GALASEL MINA-OLIMPIA
2021-04-28, 14:00:01 - 15:00:00 POPA MATEI LUCIAN
2021-04-28, 15:00:01 - 16:00:00 MISCA GEORGIANA
2021-04-28, 16:00:01 - 17:00:00 ZLATE TEOFIL
2021-04-28, 17:00:01 - 18:00:00 HOLCZMAN EDIT
2021-04-28, 18:00:01 - 19:00:00 SILOCHI CRISTINA-ANDREIA
2021-04-28, 19:00:01 - 20:00:00 ZAHARIA ALEXANDRU IOAN
2021-04-29, 10:00:01 - 11:00:00 ISTRATE DELIA MANUELA
2021-04-29, 11:00:01 - 12:00:00 SOARE DANA EMANUELA
2021-04-29, 12:00:01 - 13:00:00 AMARANDEI ANDREI
2021-04-29, 13:00:01 - 14:00:00 HOGAS ION-CATALIN
2021-04-29, 14:00:01 - 15:00:00 RAPEA IOANA ELENA
2021-04-29, 15:00:01 - 16:00:00 DUMITRU ELENA IRINA
2021-04-29, 16:00:01 - 17:00:00 RADU GEORGE MARIUS
2021-04-29, 17:00:01 - 18:00:00 PRECUP RAMONA-NICOLETA
2021-04-29, 18:00:01 - 19:00:00 BONCELE ANA-MARIA
2021-04-29, 19:00:01 - 20:00:00 PRECUPEANU IOANA
2021-04-30, 10:00:01 - 11:00:00 HOLCZMAN EDIT
2021-04-30, 11:00:01 - 12:00:00 ALEXANDRU ANISOARA
2021-04-30, 12:00:01 - 13:00:00 BIZA DENISA MARIA
2021-04-30, 13:00:01 - 14:00:00 BOTEZATU IONELA PETRONIA
2021-04-30, 14:00:01 - 15:00:00 TEMES DANIELA CERASELA
2021-04-30, 15:00:01 - 16:00:00 IONASCU IONEL
2021-04-30, 16:00:01 - 17:00:00 ONOFREI GABRIELA
2021-04-30, 17:00:01 - 18:00:00 SANDU DARIUS ALEXANDRU
2021-04-30, 18:00:01 - 19:00:00 NICOLAE ANDREI CATALIN
2021-04-30, 19:00:01 - 20:00:00 COSTACHE RODICA
2021-05-01, 10:00:01 - 11:00:00 NASTASE BOGDAN GABRIEL
2021-05-01, 11:00:01 - 12:00:00 CRACUT-STOICESCU GEORGETA
2021-05-01, 12:00:01 - 13:00:00 DRAGHICI MIHAELA
2021-05-01, 13:00:01 - 14:00:00 LACATUS RAZVAN
2021-05-01, 14:00:01 - 15:00:00 BACIU NICOLETA
2021-05-01, 15:00:01 - 16:00:00 NAE VICTOR
2021-05-01, 16:00:01 - 17:00:00 OPRISAN CRISTINA
2021-05-01, 17:00:01 - 18:00:00 FEDOR DANIEL ADRIAN
2021-05-01, 18:00:01 - 19:00:00 BABEI IONICA
2021-05-01, 19:00:01 - 20:00:00 DAMIAN ALINA DANIELA
2021-05-02, 10:00:01 - 11:00:00 ANDREI LILIANA
2021-05-02, 11:00:01 - 12:00:00 CIURCA ADRIANA SANDA
2021-05-02, 12:00:01 - 13:00:00 MIHAI PREDESCU CRISTINA FLORENTINA
2021-05-02, 13:00:01 - 14:00:00 CRACIUN ANDREEA
2021-05-02, 14:00:01 - 15:00:00 POSTIANU LILIANA
2021-05-02, 15:00:01 - 16:00:00 IBANESCU ALIN
2021-05-02, 16:00:01 - 17:00:00 ANTONIUC LIVIU
2021-05-02, 17:00:01 - 18:00:00 PINTEA PETRONELA MARIA
2021-05-02, 18:00:01 - 19:00:00 SERBAN ALEXANDRA ROXANA
2021-05-02, 19:00:01 - 20:00:00 TUDOR FLORIAN CRISTIAN
2021-05-03, 10:00:01 - 11:00:00 ROSU IULIANA
2021-05-03, 11:00:01 - 12:00:00 POSTELNICU MARIANA
2021-05-03, 12:00:01 - 13:00:00 NAGY DELIA ELISABETA IOANA
2021-05-03, 13:00:01 - 14:00:00 SOARE DANA EMANUELA
2021-05-03, 14:00:01 - 15:00:00 IORDACHE MIRELA
2021-05-03, 15:00:01 - 16:00:00 GABOR CIPRIAN
2021-05-03, 16:00:01 - 17:00:00 GRAPA IZABELA
2021-05-03, 17:00:01 - 18:00:00 MOHORA BOGDAN
2021-05-03, 18:00:01 - 19:00:00 BALTARETU ALEXANDRU MIHAI
2021-05-03, 19:00:01 - 20:00:00 BENDAS MIHAI OVIDIU
2021-05-04, 10:00:01 - 11:00:00 CIONTU MIHAI PAUL
2021-05-04, 11:00:01 - 12:00:00 STIOROBELEA LIVIU DUMITRU
2021-05-04, 12:00:01 - 13:00:00 PUNGA FLORIN
2021-05-04, 13:00:01 - 14:00:00 TALOS IOAN FLORIN
2021-05-04, 14:00:01 - 15:00:00 OLARU DANIELA CAMELIA
2021-05-04, 15:00:01 - 16:00:00 ESANU MIHAI
2021-05-04, 16:00:01 - 17:00:00 STAN TUDOR CONSTANTIN
2021-05-04, 17:00:01 - 18:00:00 RADU SORINA GEORGIANA
2021-05-04, 18:00:01 - 19:00:00 PETRE LUCIAN
2021-05-04, 19:00:01 - 20:00:00 ZICHOR VALENTIN
2021-05-05, 10:00:01 - 11:00:00 GHERCA ANDREEA IULIANA
2021-05-05, 11:00:01 - 12:00:00 TEODORESCU ANCUTA
2021-05-05, 12:00:01 - 13:00:00 FRONIA ELENA
2021-05-05, 13:00:01 - 14:00:00 SZEKELY NOEMI TIMEA
2021-05-05, 14:00:01 - 15:00:00 CIOBANU VALERIA
2021-05-05, 15:00:01 - 16:00:00 STANILA COSMIN
2021-05-05, 16:00:01 - 17:00:00 CORCH MADALINA MARIA
2021-05-05, 17:00:01 - 18:00:00 STOIAN MADALINA ANDREEA
2021-05-05, 18:00:01 - 19:00:00 SERBAN ADRIANA-FLORICA
2021-05-05, 19:00:01 - 20:00:00 CONSTANTIN SERGIU BOGDAN
2021-05-06, 10:00:01 - 11:00:00 IATAN ELENA
2021-05-06, 11:00:01 - 12:00:00 GHEORGHE ADRIAN GEORGIAN
2021-05-06, 12:00:01 - 13:00:00 GUZGANU COSTINA
2021-05-06, 13:00:01 - 14:00:00 MILEA MARIANA DANIELA
2021-05-06, 14:00:01 - 15:00:00 BANCIU FLORIN
2021-05-06, 15:00:01 - 16:00:00 LEONTE CONSTANTIN OVIDIU
2021-05-06, 16:00:01 - 17:00:00 VINCZE KLARA HAJNALKA
2021-05-06, 17:00:01 - 18:00:00 HARABAGIU VALENTIN
2021-05-06, 18:00:01 - 19:00:00 CURCUBET ANASTASIA
2021-05-06, 19:00:01 - 20:00:00 ORASANU MIHAELA
2021-05-07, 10:00:01 - 11:00:00 STANCU MARCEL
2021-05-07, 11:00:01 - 12:00:00 BUIMAGA MIHAI CLAUDIU
2021-05-07, 12:00:01 - 13:00:00 PIPEREA ANA CRISTINA
2021-05-07, 13:00:01 - 14:00:00 IORDACHE MARIUS CIPRIAN
2021-05-07, 14:00:01 - 15:00:00 POP LAURENTIU
2021-05-07, 15:00:01 - 16:00:00 MIHAILA VLAD
2021-05-07, 16:00:01 - 17:00:00 RABATIN MARIA BRIGITTA
2021-05-07, 17:00:01 - 18:00:00 MATEI ILDIKO DEMIANA
2021-05-07, 18:00:01 - 19:00:00 GALEA NICOLETA
2021-05-07, 19:00:01 - 20:00:00 GENOVU IOANA-ADRIANA
2021-05-08, 10:00:01 - 11:00:00 TOMA ANDI VALENTIN
2021-05-08, 11:00:01 - 12:00:00 SAVA SEBASTIAN COSMIN
2021-05-08, 12:00:01 - 13:00:00 TODOR MARIAN OVIDIU
2021-05-08, 13:00:01 - 14:00:00 PREDA ANDREI ALEXANDRU
2021-05-08, 14:00:01 - 15:00:00 STOIAN FLORINA
2021-05-08, 15:00:01 - 16:00:00 BRANISTERI VIOREL MIHAI
2021-05-08, 16:00:01 - 17:00:00 HOCHDORFER ARNOLD
2021-05-08, 17:00:01 - 18:00:00 CRETU DANIEL IONUT
2021-05-08, 18:00:01 - 19:00:00 BIGIU ION
2021-05-08, 19:00:01 - 20:00:00 PIRCALABELU ANA-MARIA
2021-05-09, 10:00:01 - 11:00:00 VASILIU BIANCA-EVELINA
2021-05-09, 11:00:01 - 12:00:00 DRACEA GHEORGHE
2021-05-09, 12:00:01 - 13:00:00 OCHEA IDA MIHAELA
2021-05-09, 13:00:01 - 14:00:00 CHEFALAN CRISTINA ANDREEA
2021-05-09, 14:00:01 - 15:00:00 TURBINCA IOAN BOGDAN
2021-05-09, 15:00:01 - 16:00:00 NOROCEA IONELA
2021-05-09, 16:00:01 - 17:00:00 BUDICA ANDREEA ELENA
2021-05-09, 17:00:01 - 18:00:00 MAGHIAR DUMITRU
2021-05-09, 18:00:01 - 19:00:00 NITU ALEXANDRU IONUT
2021-05-09, 19:00:01 - 20:00:00 PREDA ANA-MARIA
2021-05-10, 10:00:01 - 11:00:00 BARBU IONELA
2021-05-10, 11:00:01 - 12:00:00 TOMUTA ALIN GHEORGHE
2021-05-10, 12:00:01 - 13:00:00 ISAC TEOFILIA ALEXANDRA FLORINA
2021-05-10, 13:00:01 - 14:00:00 MARCULESCU PUICA
2021-05-10, 14:00:01 - 15:00:00 SCHIESS ILDIKO
2021-05-10, 15:00:01 - 16:00:00 MIRICA ADRIAN EDMUND
2021-05-10, 16:00:01 - 17:00:00 POTERASI VALENTIN
2021-05-10, 17:00:01 - 18:00:00 RANTES MADALINA DANIELA
2021-05-10, 18:00:01 - 19:00:00 ANTON SANDU
2021-05-10, 19:00:01 - 20:00:00 PREOTU-IVAN MARIETA-FLORENTINA
2021-05-11, 10:00:01 - 11:00:00 CERCEL ANA
2021-05-11, 11:00:01 - 12:00:00 BALTARU FLORINA ELENA
2021-05-11, 12:00:01 - 13:00:00 CRETU VASILE LUCIAN
2021-05-11, 13:00:01 - 14:00:00 BARBUT JANINA IULIANA
2021-05-11, 14:00:01 - 15:00:00 PRICOP EMILIA
2021-05-11, 15:00:01 - 16:00:00 GAVRILA ALEXANDRU IONUT
2021-05-11, 16:00:01 - 17:00:00 DRILEA MIHAELA LOREDANA
2021-05-11, 17:00:01 - 18:00:00 CABALAS SABRINA-ROXANA
2021-05-11, 18:00:01 - 19:00:00 ALECU LUCIAN
2021-05-11, 19:00:01 - 20:00:00 IRIMIE MARIA
2021-05-12, 10:00:01 - 11:00:00 STRUNGAREANU ANDREEA
2021-05-12, 11:00:01 - 12:00:00 UTA CATALINA
2021-05-12, 12:00:01 - 13:00:00 SEREDENCIUC GABRIELA RALUCA
2021-05-12, 13:00:01 - 14:00:00 CHESCHES ALEX
2021-05-12, 14:00:01 - 15:00:00 BUGA-PARFENE NATALIEA
2021-05-12, 15:00:01 - 16:00:00 PETERFI ELLA EMESE
2021-05-12, 16:00:01 - 17:00:00 GEORGESCU CRISTINA
2021-05-12, 17:00:01 - 18:00:00 ZANET MONICA
2021-05-12, 18:00:01 - 19:00:00 GIURGIU IOAN VASILE
2021-05-12, 19:00:01 - 20:00:00 CIONTOS ADRIANA
2021-05-13, 10:00:01 - 11:00:00 SZKALICZKI TIMEA
2021-05-13, 11:00:01 - 12:00:00 ZORILA IONELA ANDREEA
2021-05-13, 12:00:01 - 13:00:00 MOISE MIHAELA DANIELA
2021-05-13, 13:00:01 - 14:00:00 BOJNEAGU IONUT CRISTIAN
2021-05-13, 14:00:01 - 15:00:00 BELU SORIN OVIDIU
2021-05-13, 15:00:01 - 16:00:00 SARKADI ELISABETA ANA
2021-05-13, 16:00:01 - 17:00:00 COSTEA STEFANIA
2021-05-13, 17:00:01 - 18:00:00 ONISA ANCA COZMINA
2021-05-13, 18:00:01 - 19:00:00 STRUNGAREANU ANDREEA
2021-05-13, 19:00:01 - 20:00:00 JITARU GEORGE
2021-05-14, 10:00:01 - 11:00:00 GROSAN ANCA
2021-05-14, 11:00:01 - 12:00:00 COSTIG STELA
2021-05-14, 12:00:01 - 13:00:00 VLADICA IONUT PETRU
2021-05-14, 13:00:01 - 14:00:00 NICOARA FRANCISC NICOLAE
2021-05-14, 14:00:01 - 15:00:00 COSTIG STELA
2021-05-14, 15:00:01 - 16:00:00 FERENDINO OANA MARIA
2021-05-14, 16:00:01 - 17:00:00 LOLOS ANDREEA DIANA
2021-05-14, 17:00:01 - 18:00:00 OLARU LOREDANA
2021-05-14, 18:00:01 - 19:00:00 DRULEA MADALIN-GHEORGHE
2021-05-14, 19:00:01 - 20:00:00 ENE FLORIN OVIDIU
2021-05-15, 10:00:01 - 11:00:00 POCNET CARMEN
2021-05-15, 11:00:01 - 12:00:00 TUDOR FLORIAN CRISTIAN
2021-05-15, 12:00:01 - 13:00:00 TOADER MARIAN
2021-05-15, 13:00:01 - 14:00:00 MARIN ANA-MARIA CAMELIA
2021-05-15, 14:00:01 - 15:00:00 COPTIL GIANI FLAVIUS
2021-05-15, 15:00:01 - 16:00:00 PLOSCARU EMANOIL OCTAVIAN
2021-05-15, 16:00:01 - 17:00:00 MORAR EMANUELA
2021-05-15, 17:00:01 - 18:00:00 CECIU ROMULUS NICOLAE
2021-05-15, 18:00:01 - 19:00:00 PAINA ION FLORIN
2021-05-15, 19:00:01 - 20:00:00 LUPEA CARMEN ELENA
2021-05-16, 10:00:01 - 11:00:00 GAVRE ADRIANA SANDA
2021-05-16, 11:00:01 - 12:00:00 VACAREANU ELENA
2021-05-16, 12:00:01 - 13:00:00 SANDU ELENA
2021-05-16, 13:00:01 - 14:00:00 CRISAN ADELINA-TITIANA
2021-05-16, 14:00:01 - 15:00:00 BESENYEI ISTVAN
2021-05-16, 15:00:01 - 16:00:00 MIRON ANGELICA
2021-05-16, 16:00:01 - 17:00:00 TALOS CRINA ADRIANA
2021-05-16, 17:00:01 - 18:00:00 TRANDAFIRESCU EMIL NICOLAE
2021-05-16, 18:00:01 - 19:00:00 GHERASE IZABELA FLORENTINA
2021-05-16, 19:00:01 - 20:00:00 BUSE ADRIANA LUISELA
2021-05-17, 10:00:01 - 11:00:00 ALBEANU FELIX ALEXANDRU
2021-05-17, 11:00:01 - 12:00:00 JOIAN IONELA MADALINA
2021-05-17, 12:00:01 - 13:00:00 CUCULICI MIHAI
2021-05-17, 13:00:01 - 14:00:00 SIDA ANA-MARIA LAURA
2021-05-17, 14:00:01 - 15:00:00 ANITOIU ALEXANDRU CATALIN
2021-05-17, 15:00:01 - 16:00:00 MURESAN CLAUDIU PAUL
2021-05-17, 16:00:01 - 17:00:00 KACSO JOZSEF
2021-05-17, 17:00:01 - 18:00:00 BALCANU GEORGE GABRIEL
2021-05-17, 18:00:01 - 19:00:00 BURNAZ ZICA MARIA
2021-05-17, 19:00:01 - 20:00:00 GHEORGHE ANDREEA RALUCA
2021-05-18, 10:00:01 - 11:00:00 STRUNGAREANU ANDREEA
2021-05-18, 11:00:01 - 12:00:00 CAPUSTEAN AUREL
2021-05-18, 12:00:01 - 13:00:00 SERNA CRISTINA
2021-05-18, 13:00:01 - 14:00:00 CRETU VASILE RAZVAN
2021-05-18, 14:00:01 - 15:00:00 SAVIN CORNELIA
2021-05-18, 15:00:01 - 16:00:00 NAGY KASZA NOEMI
2021-05-18, 16:00:01 - 17:00:00 FULOP NASTASIA
2021-05-18, 17:00:01 - 18:00:00 ROSU ANDREIA CRISTINA
2021-05-18, 18:00:01 - 19:00:00 VLADUTESCU MARIAN CATALIN
2021-05-18, 19:00:01 - 20:00:00 CIOBANU ION OCTAVIAN
2021-05-19, 10:00:01 - 11:00:00 MANUS GHEORGHE
2021-05-19, 11:00:01 - 12:00:00 DINICU GEORGIANA
2021-05-19, 12:00:01 - 13:00:00 VELESCU DUMITRU
2021-05-19, 13:00:01 - 14:00:00 BACIU AUREL GHEORGHE
2021-05-19, 14:00:01 - 15:00:00 GRIGORE IOANA DANIELA
2021-05-19, 15:00:01 - 16:00:00 NEAMTU NADIA CONSTANTA
2021-05-19, 16:00:01 - 17:00:00 CALOINESCU DANIELA
2021-05-19, 17:00:01 - 18:00:00 CREANGA ILIE CONSTANTIN
2021-05-19, 18:00:01 - 19:00:00 COPIL IONELA ADELINA
2021-05-19, 19:00:01 - 20:00:00 ROSCA ANA-MARIA
2021-05-20, 10:00:01 - 11:00:00 GHERCIU ROXANA GEORGIANA
2021-05-20, 11:00:01 - 12:00:00 GRIGORICA AURELIA CRISTINA
2021-05-20, 12:00:01 - 13:00:00 LAZAR NASTASIA ANIS
2021-05-20, 13:00:01 - 14:00:00 PINTEA CONSTANTIN
2021-05-20, 14:00:01 - 15:00:00 NEGOITA GEORGETA
2021-05-20, 15:00:01 - 16:00:00 GHITA COSTINA
2021-05-20, 16:00:01 - 17:00:00 POPA-MLADIN ALINA MARIANA
2021-05-20, 17:00:01 - 18:00:00 ALEXE MELANIA ELENA
2021-05-20, 18:00:01 - 19:00:00 PADURARU NICOLETA COSMINA
2021-05-20, 19:00:01 - 20:00:00 VIRTOPEANU IOAN CATALIN
2021-05-21, 10:00:01 - 11:00:00 GRECU BOGDAN MIHAIL
2021-05-21, 11:00:01 - 12:00:00 SOTIR ELENA
2021-05-21, 12:00:01 - 13:00:00 MANDRU MIHAI NARCIS
2021-05-21, 13:00:01 - 14:00:00 TALOS IOAN FLORIN
2021-05-21, 14:00:01 - 15:00:00 BACIU AUREL GHEORGHE
2021-05-21, 15:00:01 - 16:00:00 HORGA CATALIN RADUCU
2021-05-21, 16:00:01 - 17:00:00 STANCULESCU DAN IOAN NICOLAE
2021-05-21, 17:00:01 - 18:00:00 GHIOCA COSMIN STEFANITA
2021-05-21, 18:00:01 - 19:00:00 CIMPUREANU MIHAELA
2021-05-21, 19:00:01 - 20:00:00 STATE MARIANA VIRGINIA
2021-05-22, 10:00:01 - 11:00:00 IANI THEODOR
2021-05-22, 11:00:01 - 12:00:00 SANDU CAMELIA
2021-05-22, 12:00:01 - 13:00:00 BIHARI ILDIKO
2021-05-22, 13:00:01 - 14:00:00 MIHALACHE GEORGIANA MARIA
2021-05-22, 14:00:01 - 15:00:00 MORARU ANDREEA ELENA
2021-05-22, 15:00:01 - 16:00:00 BESENYEI PIROSKA
2021-05-22, 16:00:01 - 17:00:00 MAGUREAN DENISA CARMEN
2021-05-22, 17:00:01 - 18:00:00 PETRESCU FLORICA
2021-05-22, 18:00:01 - 19:00:00 LACATUS RAZVAN GEORGE
2021-05-22, 19:00:01 - 20:00:00 DULCIANU LELIA MALVINA
2021-05-23, 10:00:01 - 11:00:00 MOISE CORNEL
2021-05-23, 11:00:01 - 12:00:00 MARIAN OANA
2021-05-23, 12:00:01 - 13:00:00 URSACHE MADALINA VIOLETA
2021-05-23, 13:00:01 - 14:00:00 BURGHEL MARIA MAGDALENA
2021-05-23, 14:00:01 - 15:00:00 IGNAT MONICA
2021-05-23, 15:00:01 - 16:00:00 SOLCAN LUCIANA MARIANA
2021-05-23, 16:00:01 - 17:00:00 TULCAN TABITA RAHELA
2021-05-23, 17:00:01 - 18:00:00 RICEAN AURELIA
2021-05-23, 18:00:01 - 19:00:00 BARBU VIORICA
2021-05-23, 19:00:01 - 20:00:00 STROE ALINA-FLORINA
2021-05-24, 10:00:01 - 11:00:00 BADEA CONSTANTIN MIRCEA
2021-05-24, 11:00:01 - 12:00:00 GHEORGHE ANDREEA RALUCA
2021-05-24, 12:00:01 - 13:00:00 HIRTIE BENIAMIN
2021-05-24, 13:00:01 - 14:00:00 MIHAI VASILIOS ALEXANDRU
2021-05-24, 14:00:01 - 15:00:00 GHERCIU ROXANA GEORGIANA
2021-05-24, 15:00:01 - 16:00:00 MISCO DUMITRU
2021-05-24, 16:00:01 - 17:00:00 SABAUANU RAMONA CLAUDIA
2021-05-24, 17:00:01 - 18:00:00 FARCAS CRISTIAN
2021-05-24, 18:00:01 - 19:00:00 PETRISOR ALINA CORNELIA
2021-05-24, 19:00:01 - 20:00:00 DUMITRASCU CRISTIAN
2021-05-25, 10:00:01 - 11:00:00 VLAD CRISTINA ELENA
2021-05-25, 11:00:01 - 12:00:00 VOICAN MARIUS
2021-05-25, 12:00:01 - 13:00:00 POROSNIUC DORU CALIN
2021-05-25, 13:00:01 - 14:00:00 ANASTASESCU CRISTINA MARIANA
2021-05-25, 14:00:01 - 15:00:00 TOADER LAURA BIANCA
2021-05-25, 15:00:01 - 16:00:00 DINU MADALINA ELENA
2021-05-25, 16:00:01 - 17:00:00 TRUSCA MADALINA
2021-05-25, 17:00:01 - 18:00:00 OSVATH DALMA IMOLA
2021-05-25, 18:00:01 - 19:00:00 VAIDA ANA-MARIA
2021-05-25, 19:00:01 - 20:00:00 GHEORGHE CONSTANTA
2021-05-26, 10:00:01 - 11:00:00 CHIRIAC TATIANA VERONICA
2021-05-26, 11:00:01 - 12:00:00 CHIBA IOAN SORIN
2021-05-26, 12:00:01 - 13:00:00 FILIMON ROXANA
2021-05-26, 13:00:01 - 14:00:00 TOPAI MELINDA MAGDALENA
2021-05-26, 14:00:01 - 15:00:00 BOTEZATU MARIUS
2021-05-26, 15:00:01 - 16:00:00 KADAR GIZELLA
2021-05-26, 16:00:01 - 17:00:00 PICU SORIN PETRE
2021-05-26, 17:00:01 - 18:00:00 CHIRITA MIHAI CRISTIAN
2021-05-26, 18:00:01 - 19:00:00 GHERCENI MIHAI EDUARD
2021-05-26, 19:00:01 - 20:00:00 PETRICA BOBI ROLLAND
2021-05-27, 10:00:01 - 11:00:00 FILIPOIU IULIANA RAMONA
2021-05-27, 11:00:01 - 12:00:00 SUIBEA CRISTIAN ANDREI
2021-05-27, 12:00:01 - 13:00:00 BICA VIOLETA ANICA
2021-05-27, 13:00:01 - 14:00:00 BIRO CSILLA
2021-05-27, 14:00:01 - 15:00:00 MAIORU DUMITRITA
2021-05-27, 15:00:01 - 16:00:00 MICU GABRIELA
2021-05-27, 16:00:01 - 17:00:00 BARBU ANA-MARIA
2021-05-27, 17:00:01 - 18:00:00 VIERU FLORIN BOGDAN
2021-05-27, 18:00:01 - 19:00:00 ROGOZ ION
2021-05-27, 19:00:01 - 20:00:00 CHIVU BIANCA NICOLETA
2021-05-28, 10:00:01 - 11:00:00 VASILE-SARCOS ANDREEA
2021-05-28, 11:00:01 - 12:00:00 BOTOAGA CARINA ADRIANA
2021-05-28, 12:00:01 - 13:00:00 SMEU FLORIN
2021-05-28, 13:00:01 - 14:00:00 BORUZ ION
2021-05-28, 14:00:01 - 15:00:00 MOLDOVAN DANIEL
2021-05-28, 15:00:01 - 16:00:00 CHIRITA ANDREEA MIHAELA
2021-05-28, 16:00:01 - 17:00:00 DUTU MARIUS
2021-05-28, 17:00:01 - 18:00:00 CAZACU CATALINA
2021-05-28, 18:00:01 - 19:00:00 SCRIPCARIU NICOLETA CORINA
2021-05-28, 19:00:01 - 20:00:00 CIURARIU ALIN DANIEL
2021-05-29, 10:00:01 - 11:00:00 COSTEA VALENTIN STEFAN
2021-05-29, 11:00:01 - 12:00:00 PADINA SANDU
2021-05-29, 12:00:01 - 13:00:00 ALEXANDROAIA GABRIELA ELENA
2021-05-29, 13:00:01 - 14:00:00 DRIGA ANDREEA
2021-05-29, 14:00:01 - 15:00:00 POPESCU VICTOR
2021-05-29, 15:00:01 - 16:00:00 MITU CLAUDIU
2021-05-29, 16:00:01 - 17:00:00 IONITA VLAD MIHAIL
2021-05-29, 17:00:01 - 18:00:00 MATES ADELIN
2021-05-29, 18:00:01 - 19:00:00 CHERTES DIANA
2021-05-29, 19:00:01 - 20:00:00 SZABO EVA
2021-05-30, 10:00:01 - 11:00:00 NAGY DELIA ELISABETA IOANA
2021-05-30, 11:00:01 - 12:00:00 COSAC MARIUS
2021-05-30, 12:00:01 - 13:00:00 MIRCESCU PETRE
2021-05-30, 13:00:01 - 14:00:00 POPA CRISTIANA
2021-05-30, 14:00:01 - 15:00:00 VASILE VANESSA IOANA
2021-05-30, 15:00:01 - 16:00:00 STAVARACHE ROXANA
2021-05-30, 16:00:01 - 17:00:00 LAZURCA MARIUS MIHAI
2021-05-30, 17:00:01 - 18:00:00 CEBAN VERONICA
2021-05-30, 18:00:01 - 19:00:00 CSIKI ILONA
2021-05-30, 19:00:01 - 20:00:00 LALU BRINDUSA
2021-05-31, 10:00:01 - 11:00:00 BOTOAGA CARINA ADRIANA
2021-05-31, 11:00:01 - 12:00:00 DOVLEAC ALEXANDRU
2021-05-31, 12:00:01 - 13:00:00 DRAGHICI GEORGIANA
2021-05-31, 13:00:01 - 14:00:00 BENDAS MIHAI OVIDIU
2021-05-31, 14:00:01 - 15:00:00 ASTEFANOAEI IOANA
2021-05-31, 15:00:01 - 16:00:00 NEACSU ADRIAN
2021-05-31, 16:00:01 - 17:00:00 CAREBA DENISA
2021-05-31, 17:00:01 - 18:00:00 NAGY KITTI
2021-05-31, 18:00:01 - 19:00:00 STEFANUT AURELIA
2021-05-31, 19:00:01 - 20:00:00 CRAMAR CATALIN
2021-06-01, 10:00:01 - 11:00:00 SUTU ALEXANDRA
2021-06-01, 11:00:01 - 12:00:00 ASTAFEI TANIA
2021-06-01, 12:00:01 - 13:00:00 FILIP ALIN CONSTANTIN
2021-06-01, 13:00:01 - 14:00:00 CIOCAN RALUCA
2021-06-01, 14:00:01 - 15:00:00 DUMITRU EMILIA
2021-06-01, 15:00:01 - 16:00:00 PAIU IORDAN
2021-06-01, 16:00:01 - 17:00:00 IUSAN NICU MARIUS
2021-06-01, 17:00:01 - 18:00:00 MORARIU IOAN
2021-06-01, 18:00:01 - 19:00:00 IANCU SIMONA
2021-06-01, 19:00:01 - 20:00:00 BARBACARIU GABRIEL
2021-06-02, 10:00:01 - 11:00:00 BIRO CSILLA
2021-06-02, 11:00:01 - 12:00:00 URSU VASILE VLADUT
2021-06-02, 12:00:01 - 13:00:00 BOSCA OCTAVIAN
2021-06-02, 13:00:01 - 14:00:00 CARAION ELENA GABRIELA
2021-06-02, 14:00:01 - 15:00:00 STOENESCU SIMONA
2021-06-02, 15:00:01 - 16:00:00 MISCO DUMITRU
2021-06-02, 16:00:01 - 17:00:00 SEGHEDIN CONSTANTIN MARIAN
2021-06-02, 17:00:01 - 18:00:00 PACHITESCU NAARGHITA
2021-06-02, 18:00:01 - 19:00:00 TUDOSE EMIL LUCIAN
2021-06-02, 19:00:01 - 20:00:00 COLCEA IULIAN
2021-06-03, 10:00:01 - 11:00:00 DAMIAN MARIUS
2021-06-03, 11:00:01 - 12:00:00 KOVARI JOZSEF
2021-06-03, 12:00:01 - 13:00:00 MARINESCU VIOLETA
2021-06-03, 13:00:01 - 14:00:00 FELEA MADALINA
2021-06-03, 14:00:01 - 15:00:00 LAJOS MARIA
2021-06-03, 15:00:01 - 16:00:00 ZMARANDA MARIA SANDA
2021-06-03, 16:00:01 - 17:00:00 IVAN PAUL ALEXANDRU
2021-06-03, 17:00:01 - 18:00:00 CARAGIN MARIA MAGDALENA
2021-06-03, 18:00:01 - 19:00:00 SULUGIUC CAMELIA
2021-06-03, 19:00:01 - 20:00:00 BOGATOIU MARIA GEORGIANA
2021-06-04, 10:00:01 - 11:00:00 VASILE-SARCOS ANDREEA
2021-06-04, 11:00:01 - 12:00:00 TOMA ANDI VALENTIN
2021-06-04, 12:00:01 - 13:00:00 POPESCU CLAUDIA
2021-06-04, 13:00:01 - 14:00:00 PAPA IOANA LUCIA
2021-06-04, 14:00:01 - 15:00:00 VASILIU FLORIN CRISTIAN
2021-06-04, 15:00:01 - 16:00:00 ROMEDEA MIHAELA
2021-06-04, 16:00:01 - 17:00:00 GUSE ALEXANDRU
2021-06-04, 17:00:01 - 18:00:00 LUTIA IOANA
2021-06-04, 18:00:01 - 19:00:00 PATRASCU GEORGIANA
2021-06-04, 19:00:01 - 20:00:00 CIRJAN ANDREI
2021-06-05, 10:00:01 - 11:00:00 IUGA GABRIELA ANCA
2021-06-05, 11:00:01 - 12:00:00 MIRON SIMONA
2021-06-05, 12:00:01 - 13:00:00 VASUT ANDREEA
2021-06-05, 13:00:01 - 14:00:00 BODNAR CATALIN DAN
2021-06-05, 14:00:01 - 15:00:00 GHEORGHE MIHNEA CRISTIAN
2021-06-05, 15:00:01 - 16:00:00 DONCU VASILE
2021-06-05, 16:00:01 - 17:00:00 SAVIN COSMIN FLORIN
2021-06-05, 17:00:01 - 18:00:00 SEIC SEDA
2021-06-05, 18:00:01 - 19:00:00 BARBU VIORICA
2021-06-05, 19:00:01 - 20:00:00 BARBU FLORIN
2021-06-06, 10:00:01 - 11:00:00 DASCALU ALIN IONUT
2021-06-06, 11:00:01 - 12:00:00 PETREA MAGDALENA
2021-06-06, 12:00:01 - 13:00:00 GABOR LASZLO
2021-06-06, 13:00:01 - 14:00:00 CRETU VASILE LUCIAN
2021-06-06, 14:00:01 - 15:00:00 ALEXANDRU WALTER GABRIEL
2021-06-06, 15:00:01 - 16:00:00 TOFAN ALEXANDRA ELENA
2021-06-06, 16:00:01 - 17:00:00 BOTEA IONICA
2021-06-06, 17:00:01 - 18:00:00 CIOBICA OTILIA
2021-06-06, 18:00:01 - 19:00:00 POP CARMEN GABRIELA
2021-06-06, 19:00:01 - 20:00:00 NITU MARIAN
2021-06-07, 10:00:01 - 11:00:00 GOMBOS CATALIN
2021-06-07, 11:00:01 - 12:00:00 AVRAM IULIA MARIA
2021-06-07, 12:00:01 - 13:00:00 GAITA MARILENA
2021-06-07, 13:00:01 - 14:00:00 BAIAS IOANA LUMINITA
2021-06-07, 14:00:01 - 15:00:00 FINICHIU SORINA
2021-06-07, 15:00:01 - 16:00:00 MUNTEANU ADINA
2021-06-07, 16:00:01 - 17:00:00 IONITA ANISOARA
2021-06-07, 17:00:01 - 18:00:00 POPA CONSTANTIN DANIEL
2021-06-07, 18:00:01 - 19:00:00 FULOP-CRISAN OLIVER
2021-06-07, 19:00:01 - 20:00:00 ROSCA EDUARD IONUT
2021-06-08, 10:00:01 - 11:00:00 TABIN ALEXANDRU
2021-06-08, 11:00:01 - 12:00:00 NICA IONUT ANDREI
2021-06-08, 12:00:01 - 13:00:00 PREDA STELICA
2021-06-08, 13:00:01 - 14:00:00 RADU MIHAELA
2021-06-08, 14:00:01 - 15:00:00 CIRJAN ANDREI
2021-06-08, 15:00:01 - 16:00:00 DICU CRISTIAN
2021-06-08, 16:00:01 - 17:00:00 ANGHEL CRISTINA
2021-06-08, 17:00:01 - 18:00:00 DICU IONELA FLORENTINA
2021-06-08, 18:00:01 - 19:00:00 MIHALCEA VALENTIN
2021-06-08, 19:00:01 - 20:00:00 NAE VICTOR
2021-06-09, 10:00:01 - 11:00:00 ROMAN ANDRADA
2021-06-09, 11:00:01 - 12:00:00 PORA GYONGYI
2021-06-09, 12:00:01 - 13:00:00 BOCA ROXANA ALEXANDRA
2021-06-09, 13:00:01 - 14:00:00 BARBUT FLORIN
2021-06-09, 14:00:01 - 15:00:00 DANCIU NICOLETA DINUTA
2021-06-09, 15:00:01 - 16:00:00 OPREA ALEXANDRU
2021-06-09, 16:00:01 - 17:00:00 TAMPU ION
2021-06-09, 17:00:01 - 18:00:00 POSTA MELINDA
2021-06-09, 18:00:01 - 19:00:00 CODREANU MONICA
2021-06-09, 19:00:01 - 20:00:00 PETRE ELENA ROXANA
2021-06-10, 10:00:01 - 11:00:00 IONESCU MARIA
2021-06-10, 11:00:01 - 12:00:00 PANTU DAN
2021-06-10, 12:00:01 - 13:00:00 MUNTEANU NICOLAE
2021-06-10, 13:00:01 - 14:00:00 RADU MIHAELA
2021-06-10, 14:00:01 - 15:00:00 IFRIMU IULIA
2021-06-10, 15:00:01 - 16:00:00 TOMOSOIU PAUL
2021-06-10, 16:00:01 - 17:00:00 MIRZAEI SERESHT MONICA
2021-06-10, 17:00:01 - 18:00:00 LORINT VICTORIA
2021-06-10, 18:00:01 - 19:00:00 DINU IOANA
2021-06-10, 19:00:01 - 20:00:00 POP ANCUTA MONICA
2021-06-11, 10:00:01 - 11:00:00 POPESCU ALEXANDRA MIHAELA
2021-06-11, 11:00:01 - 12:00:00 SECELEANU LILIANA
2021-06-11, 12:00:01 - 13:00:00 POROSNIUC DORU CALIN
2021-06-11, 13:00:01 - 14:00:00 ION ALEXANDRA
2021-06-11, 14:00:01 - 15:00:00 BESENYEI ISTVAN
2021-06-11, 15:00:01 - 16:00:00 CUMPANA STEFAN NICOLAE
2021-06-11, 16:00:01 - 17:00:00 BADESCU ANA MARIA
2021-06-11, 17:00:01 - 18:00:00 OLTEANU RAZVAN
2021-06-11, 18:00:01 - 19:00:00 DICU CRISTIAN
2021-06-11, 19:00:01 - 20:00:00 NICA SANDURIU ELENA MADALINA
2021-06-12, 10:00:01 - 11:00:00 GABOR LASZLO
2021-06-12, 11:00:01 - 12:00:00 GUSE IOANA RUXANDRA
2021-06-12, 12:00:01 - 13:00:00 DUINEA CRISTIAN
2021-06-12, 13:00:01 - 14:00:00 BOCA LIVIA VALERIA
2021-06-12, 14:00:01 - 15:00:00 IORGA MARIUS DUMITRU
2021-06-12, 15:00:01 - 16:00:00 LORINT GRIGORE
2021-06-12, 16:00:01 - 17:00:00 MIHALASCU FLORIN
2021-06-12, 17:00:01 - 18:00:00 POPA DANIELA
2021-06-12, 18:00:01 - 19:00:00 PADURE CRISTIANA
2021-06-12, 19:00:01 - 20:00:00 RUSAN IOANA
2021-06-13, 10:00:01 - 11:00:00 POROSNIUC DORU CALIN
2021-06-13, 11:00:01 - 12:00:00 BOSCA OCTAVIAN
2021-06-13, 12:00:01 - 13:00:00 VINCOVICI VIORICA
2021-06-13, 13:00:01 - 14:00:00 SZAKACS PETER
2021-06-13, 14:00:01 - 15:00:00 DUMINICA GHEORGHITA
2021-06-13, 15:00:01 - 16:00:00 ALB ADELA
2021-06-13, 16:00:01 - 17:00:00 DINU ADINA
2021-06-13, 17:00:01 - 18:00:00 CINCA IOAN
2021-06-13, 18:00:01 - 19:00:00 FRATILA OANA
2021-06-13, 19:00:01 - 20:00:00 SIMION MARIAN
2021-06-14, 10:00:01 - 11:00:00 SOMOTECAN IOANA MARIA
2021-06-14, 11:00:01 - 12:00:00 MOISEI LUIZA
2021-06-14, 12:00:01 - 13:00:00 MARUNTELU MARIA
2021-06-14, 13:00:01 - 14:00:00 SZABO PATRIK
2021-06-14, 14:00:01 - 15:00:00 COTARTA DAN ELVIS
2021-06-14, 15:00:01 - 16:00:00 SACAREA GABRIELA
2021-06-14, 16:00:01 - 17:00:00 PANTU DAN
2021-06-14, 17:00:01 - 18:00:00 ION VICTORIA
2021-06-14, 18:00:01 - 19:00:00 LOLOIU FLORENTINA
2021-06-14, 19:00:01 - 20:00:00 ILIE ANA-MARIA
2021-06-15, 10:00:01 - 11:00:00 SOTIR ELENA
2021-06-15, 11:00:01 - 12:00:00 MILEA MARIANA DANIELA
2021-06-15, 12:00:01 - 13:00:00 IORGU BEBI MIHAITA
2021-06-15, 13:00:01 - 14:00:00 AVRAM IOANA MARINA
2021-06-15, 14:00:01 - 15:00:00 BENA MARIANA
2021-06-15, 15:00:01 - 16:00:00 DEACONU GHEORGHE
2021-06-15, 16:00:01 - 17:00:00 MAZILESCU MARIAN
2021-06-15, 17:00:01 - 18:00:00 IGNAT CONSTANTIN
2021-06-15, 18:00:01 - 19:00:00 BODREA DORU BOGDAN
2021-06-15, 19:00:01 - 20:00:00 MIRCESCU ALEXANDRU

Campania s-a desfășurat în România și Republica Moldova în perioada 1.04.2021 - 31.07.2021